KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915055
nr 1591 5055
Finn Krogh (1930), Danmark, Signerad, komposition. Olja på pannå, 60x29 cm, yttermått inklusive ram: 72x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:29:50
18/1 22:14:20
250 kr
19/1 08:37:43